Меню
Назад »
Доставка та оплата товару

 ОПЛАТА ТОВАРУ.

Ви робите замовлення у нас на сайті і можете обрати зручний метод проплати товару.

  1. Готівковий розрахунок - оплата здійснюється готівкою: оплачуєте товар на місці (на офісі) чи проплачуєте на карту.
  2. Безготівковий розрахунок - оплата товару на безготівковий рахунок нашої компанії згідно рахунку, що буде виставленно на Вас чи Ваше господарство.
  3. Накладений платіж - оплата товару на відділенні Нової Пошти. За такого розрахунку враховуйте додаткові витрати за тарифами Нової Пошти, а саме : Сумма + 2%+20 грн за один платіж. (Приклад розрахунку: Ви купуєте товар на сумму 2500 грн. 2% від 2500 грн - 50 грн, та додаємо комісію 20 грн. Тоді до оплати на пошті 2570 грн + послуги доставки)

ДОСТАВКА ТОВАРУ.

  1. Нова пошта - поштою ми відпраляємо товар вага якого максимум 500 кг. Якщо вага товару більша, тоді ми рекомендуємо Вам обрати доставку товару попутним грузом. Це буде вигідніше для Вас. Вартість доставки згідно тарифів Нової Пошти.
  2. Попутний груз - в нашій компанії є логіст, який прорахує доставку, знайде машину, проведе машину до вашого господарства. Цей спосіб доставки не потребує Ваших зусиль. Все, що треба від Вас - розвантажити машину та оплатити доставку водієві. 
  3. Самовивіз - піля проплати товару ви самостійно займаєтесь доставкою товару на господарство. Для цього Вами необхідно знайти машину, надіслати нам всі данні водія та машини, узгодити з нами час та дату завантаження.

Контактна інформація  

E-mail: Agroliraweb@gmail.com 
Телефон: +38 (098) 444-65-27 (Київстар) - Анастасія 
+38 (098) 447 13 51 (Київстар) - Ірина 
Служба клиентской поддержки работает с 8:00 до 17:00, в будни. 

 Наша адреса

Україна, м. Кропивницький, вул Автолюбителів, 3д
Зворотній зв'язок

Имя отправителя *:
E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:
Код безопасности *: