Меню
Назад »
Чому ми?

Ми молода компанія на агроринку України, про нас чули ще не всі!

Ми спілкуємося з Вами по телефону та на особистих зустрічах  і досить часто чуємо Ваші переживання з приводу ціни та якості товару, який Ви вже купили чи плануєте купити. Товар, який ви купуєте у нас пройшов всі етапи перевірки та сертифікації.  

Чому нам можна довіритись:

1. Ми не вимагаємо повну проплату кожного товару! Але є виключення в категоріях товару, наприклад по посівному матеріалу зернових, проса, гречки та ін культур, що фасуються в мішки. За такі товари ми просимо повну проплату. Але є обставини за яких, ми можемо піти Вам на зустріч. А от що стосується хімії  та мікродобрив - відправка накледеним платижем, для нас це звичайна справа. 

2. Ми часто йдемо Вам на поступки. Ми розуміємо, що на ринку існують як добросовістні компанії так і шахраї. Ми відносимося до перших і тільки до першої категорії. Ми намаємося встановити довіру, між фермерами та нами. Якщо ви боїтесь проплатити наперед - ми знайдемо компроміс, який влаштує обидві сторони. Нам довіряють вже більше сотні одноосібників та фермерів по всій Україні. З нами в них більше немає переживань та страху, що товар буде не відправлено, товар не буде відповідати якості чи ще інші неприємні ситуації. Якщо ми не можемо задовільнити Вашу потребу, а  гроші вже проплачені - ми повернемо кошти за короткий термін часу.

3. Ви можете завітати до нас у будь-який час! Ви можете заїхати до нас у гості, вирішити всі питання, що вас турбують за чашечкою смачної кави чи чаю, поспілкуватися з менеджерами, агрономами та директором. Ми всі відкриті до діалогу з вами.

4. Вся продукція в обов'язковому порядку має документи, що засвідчують її якість.

5. Ми збираємо інформацію з усіх куточків України.  Ми приймаємо участь у вебінарах, конференція, виставках та семінарах, обмінюємося інформацією напряму. Це все для того, щоб допомогти Вам бути краще, та кожен рік бути на голову вище, ніж в минулому році.

6. Ми налаштовані на довгострокові відносини з Вами. Нам не важливо скільки у Вас землі 20га чи 1020 га. Якщо у Вас виникло питання - його необхідно виріішити.

7. Якщо у Вас виникла проблема у полі ми ідентифікуємо її та знищемо її.

8. У вас обмежені терміни для отримання товару - ми доставимо вчасно.

9. Доступні ціни на всі категорії товару - ми робимо знижки на об'ємі та постійним клієнтам.

10. Ви можете отримати консультацію у будь-який час. 

Не довіряєте нам? Зателефонуйте та переконайтесь.